MEB Beceri Temelli Testler Kitabı (5, 6 ve 7. Sınıf) 2022-2023

1.769

5, 6 ve 7. Sınıflar düzeyinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından MEB beceri temelli testler kitabı yayınlandı. MEB beceri temelli sorular kitabını meb e kitaplar etkileşimli içeriklerden inceleyebilirsiniz.

MEB Beceri Temelli Sorular

Milli eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenli olarak MEB beceri testleri yayınlanıyor. Ortaokul öğrencileri için 2019 ve 2020 yılında yayımlanan beceri temelli testleri sitemizde bulabilirsiniz.

MEB Beceri Temelli Testler Kitabı

MEB çalışma fasiküllerinden sonra şimdi de beceri temelli testleri kitabı yayımladı. Milli Eğitim e kitaplar için etkileşimli içerikleri paylaştı. Sınıf sınıf paylaşılan içeriklerde MEB tarafından yayımlanan beceri testleri kitap halinde elektronik ortamda paylaşılmaktadır.

MEB Beceri Temelli Testler Kitabının içeriğinde Türkçe, Matematik, Fen Bilileri, İngilizce, Sosyal bilgiler ve Din kültürü dersleri bulunuyor. Ünite ünite ve temam tema hazırlanan testler öğrenciler için harika bir kaynak niteliğindedir. LGS hazırlık sürecinde yeni nesil soruları öğrenmek isteyen öğrencilerin bu testleri bitirmesi gerekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yoruma kapalı.

error: Content is protected!