denemecevaplarözdebirtöderyks 2023dgs 2023ales
DOLAR
18,8352
EURO
20,2292
ALTIN
1.138,28
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Çok Bulutlu
6°C
İstanbul
6°C
Çok Bulutlu
Cuma Çok Bulutlu
6°C
Cumartesi Çok Bulutlu
7°C
Pazar Çok Bulutlu
7°C
Pazartesi Çok Bulutlu
8°C

DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı

DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı

DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 2024. DGS Hukuk kaç net, DGS Hukuk kazanmak için kaç net gerekir? DGS hukuk 3. sınıftan başlatan üniversiteler, DGS Hukuk sıralama, DGS Puan HESAPLAMA HUKUK, DGS ile hukuk kazananların yorumları, DGS Hukuk ilk kaç bin yerleşir, DGS Hukuk Puan HESAPLAMA, DGS Hukuk taban Puanları 2022 2023. DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı

2023 DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan

Aşağıdaki sonuçlar 2022 DGS öğrencilerinin sonuçlarıdır. Aşağıdaki liste Hanifi Hoca‘nın listesi olup kendisinden izin alınarak paylaşılmıştır. MBA Hanifi Hoca

BÖLÜMPUANSIRALAMAÖBPMATEMATİK NETİTÜRKÇE NETİTOPLAM
Hukuk Fakültesi355,3451262,4047,7547,595,25
Hukuk Fakültesi330.7628069,80454085
Hukuk Fakültesi330.2708275,8037,54582,5
Hukuk Fakültesi329.0009366.40404585
Hukuk Fakültesi330.000955245,254590,25
Hukuk Fakültesi328.85010163,404342,7585,75
Hukuk Fakültesi326.32212969,2034,547,582
Hukuk Fakültesi326.27713061,404738,2585,25
Hukuk Fakültesi325.68013769,0047,53582,5
Hukuk Fakültesi324.4201527740,538,2578,75
Hukuk Fakültesi323.00017074,0037,541,579
Hukuk Fakültesi323.06117571,003643,7579,75
Hukuk Fakültesi322.55018675.246,532,2578,75
Hukuk Fakültesi322.25419057,8038,754583,75
Hukuk Fakültesi321.00020369,0038,541,2579,75
Hukuk Fakültesi320.81322859,0041,541,2582,75
Hukuk Fakültesi320.65423676.436,754076,75
Hukuk Fakültesi319.00024760,0043,2538,7582
Hukuk Fakültesi319.77725160,08483482
Hukuk Fakültesi319.53025470,4039,538,7578,25
Hukuk Fakültesi319.00025673,0041,2536,2577,5
Hukuk Fakültesi319.27126573,2040,253777,25
Hukuk Fakültesi319.00026772,0041,7535,7577,5
Hukuk Fakültesi319.00027970,0040,7537,578,25
Hukuk Fakültesi318.70229158,0041,540,582
Hukuk Fakültesi318.48229560,0039,7541,2581
Hukuk Fakültesi318.29030156,0043,7538,7582,5
Hukuk Fakültesi316.00034565,0038,254078,25
Hukuk Fakültesi316.65035458.638,254583,25
Hukuk Fakültesi316.08236659,6037,2542,579,75
Hukuk Fakültesi316.01737163,0044,7534,2579
Hukuk Fakültesi314.89038163.83741,2578,25
Hukuk Fakültesi315.70038678,2036,7536,7573,5
Hukuk Fakültesi315.41739862,0039,539,2578,75
Hukuk Fakültesi315.00041463,4045,7532,7578,5
Hukuk Fakültesi314.00042862,6039,253978,25
Hukuk Fakültesi314.84043069.2463278
Hukuk Fakültesi314.74843755,4043,2537,580,75
Hukuk Fakültesi314.70043864.83641,2577,25
Hukuk Fakültesi314.4654545040,7541,2582
Hukuk Fakültesi314.00045772.237,2537,574,75
Hukuk Fakültesi314.34645846,80384583
Hukuk Fakültesi314.06047162,6038,2539,577,75
Hukuk Fakültesi313.78048754,2041,7538,7580,5
Hukuk Fakültesi313.56049374,60284573
Hukuk Fakültesi313.5095036138,7539,2578
Hukuk Fakültesi313.00051765,0036,7539,7576,5
Hukuk Fakültesi313.00052466,0034,7541,2576
Hukuk Fakültesi313.11253471,0033,7540,574,25
Hukuk Fakültesi313.10053565,003937,576,5
Hukuk Fakültesi312.89254479,4043,528,572
Hukuk Fakültesi312.68555074,8024,7547,572,25
Hukuk Fakültesi312.00055771,2039,253574,25
Hukuk Fakültesi312.25157343,0040,542,7583,25
Hukuk Fakültesi312.24657468,40403575
Hukuk Fakültesi312.14058264,40364076
Hukuk Fakültesi311.97658745,2046,536,2582,75
Hukuk Fakültesi311.83459675,4039,7532,7572,5
Hukuk Fakültesi311.60060866,2033,2541,7575
Hukuk Fakültesi311.00061658,00403878
Hukuk Fakültesi311.40062859,8038,538,7577,25
Hukuk Fakültesi311.11264563,2030,54575,5
Hukuk Fakültesi311.11264563,2030,54575,5
Hukuk Fakültesi311.08065064,60304575
Hukuk Fakültesi310.58768054,8035,7542,578,25
Hukuk Fakültesi310.53068259,00374077
Hukuk Fakültesi310.00070758,2036,54076,5
Hukuk Fakültesi310.00071963,4033,541,575
Hukuk Fakültesi309.81773158,603442,576,5
Hukuk Fakültesi309.64073861,803639,7575,75
Hukuk Fakültesi309.48174962.637,7537,575,25
Hukuk Fakültesi309.40075156,5033,543,7577,25
Hukuk Fakültesi308.00080369,0032,54072,5
Hukuk Fakültesi308.37381364,4028,2545,2573,5
Hukuk Fakültesi307.47787866,2033,539,2572,75
Hukuk Fakültesi307.22289662,56373774
Hukuk Fakültesi307.22289662,56373774
Hukuk Fakültesi307.17090148,0042,2536,7579
Hukuk Fakültesi307.00591269,403041,2571,25
Hukuk Fakültesi306.74693752,0038,538,7577,25
Hukuk Fakültesi306.023100059,0032,7541,574,25
Hukuk Fakültesi305.600102172,2032,2537,569,75
Hukuk Fakültesi305.510103066,6032,53971,5
Hukuk Fakültesi304.743110272,6034,253569,25
Hukuk Fakültesi304.638111366,8037,253471,25
Hukuk Fakültesi304.637111466.837,253471,25
Hukuk Fakültesi304.000111858,4034,2539,573,75
Hukuk Fakültesi304.555111953,2035,54075,5
Hukuk Fakültesi304.000114073,0029,7538,7568,5
Hukuk Fakültesi304.000115079,002937,566,5
Hukuk Fakültesi303.80011906636,2534,7571
Hukuk Fakültesi303.61312115834,538,7573,25
Hukuk Fakültesi302.000128643,0033,754477,75
Hukuk Fakültesi302.760129267,6029,2540,2569,5
Hukuk Fakültesi302.70012926729,2540,2569,5
Hukuk Fakültesi302.060137455,6037,53673,5
Hukuk Fakültesi301.266145672.833,253467,25
Hukuk Fakültesi301.150146857,0033,538,7572,25
Hukuk Fakültesi301.071147669,2032,253668,25
Hukuk Fakültesi301.03914827427,253966,25
Hukuk Fakültesi300.000151377,6022,2542,564,75
Hukuk Fakültesi300.61315235334,538,7573,25
Hukuk Fakültesi300.518154157,603338,7571,75
Hukuk Fakültesi300.240157272.427,7538,7566,5
Hukuk Fakültesi299.630162755,0033,253972,25
Hukuk Fakültesi299.489164450,8034,7538,7573,5
Hukuk Fakültesi299.322166557,6031,2539,7571
Hukuk Fakültesi298.000170649,8033,2541,574,75
Hukuk Fakültesi298.877171757,802842,570,5
Hukuk Fakültesi298.000179853,0030,539,570
Hukuk Fakültesi298.000180665.839,528,7568,25
Hukuk Fakültesi297.246192665,6030,253767,25
Hukuk Fakültesi297.170195247,8035,253873,25
Hukuk Fakültesi297.080196967,60224466
Hukuk Fakültesi296.000203269,002441,2565,25
Hukuk Fakültesi296.380206065.638,252967,25
Hukuk Fakültesi296.302207760,2030,7537,7568,5
Hukuk Fakültesi296.025213163,0027,539,7567,25
Hukuk Fakültesi295.544219349,0035,536,572
Hukuk Fakültesi295.280223267,0028,7536,7565,5
Hukuk Fakültesi295.03422725931,536,7568,25
Hukuk Fakültesi295.005227656,0032,253769,25
Hukuk Fakültesi294.943228551,2040,253171,25
Hukuk Fakültesi294.800231059.2030,537,568
Hukuk Fakültesi294.670233060,2028,7538,7567,5
Hukuk Fakültesi292.460236172,4029,7533,7563,5
Hukuk Fakültesi294.000238058,6031,7536,2568
Hukuk Fakültesi296.000240058,002938,567,5
Hukuk Fakültesi294.116240162,603036,566,5
Hukuk Fakültesi293.050257858,7034,533,2567,75
Hukuk Fakültesi292.000262973,0024,2537,7562
Hukuk Fakültesi292.740263553.8028,2540,2568,5
Hukuk Fakültesi292.000274963,0026,2538,7565
Hukuk Fakültesi291.946278158,8041,525,7567,25
Hukuk Fakültesi291.808281370,0032,753567,75
Hukuk Fakültesi291.220293452,8036,53268,5
Hukuk Fakültesi290.000301666,8033,531,2564,75
Hukuk Fakültesi289.300333357,203137,2568,25
Hukuk Fakültesi289.000340757,8031,7535,2567
Hukuk Fakültesi288.648349861,40313364
Hukuk Fakültesi288.920355065,003626,7562,75
Hukuk Fakültesi288.307355946.8034,534,2568,75
Hukuk Fakültesi287.928364569,1231,753566,75
Hukuk Fakültesi286.860367858,4422,541,2563,75
Hukuk Fakültesi287.390376860,6024,537,7562,25
Hukuk Fakültesi286.000389145,8033,253568,25
Hukuk Fakültesi286.580397464,8034,527,562

2023 DGS Hukuk Sıralama

ÖZEL ÜNİVERSİTE EN DÜŞÜK PUAN
ADAKENT ÜNİVERSİTESİ – KIBRIS
PUANI: 291,553
SIRALAMA: 2906

DEVLET ÜNİVERSİTESİ EN DÜŞÜK PUAN
ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM ÜNİVERSİTESİ
PUANI: 310,022
SIRALAMA: 599

2024 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2024 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

2024 DGS KAÇ NET KAÇ PUAN

Slayt2 DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı
Slayt3 DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı
Slayt4 DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı
Slayt5 DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı
Slayt6 DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı
Slayt7 DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı
DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı

2024 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2024 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

DGS MATEMATİK TESTLERİ ÇÖZ

DİPLOMADEVLETÖZEL
2,009886
2,509582
3,009179
3,508775

DİPLOMA NOTU: 2,00

MATEMATİKTÜRKÇEPUANÜNİVERSİTE
3848291ÖZEL
4850310DEVLET

DİPLOMA NOTU: 2,50

MATEMATİKTÜRKÇEPUANÜNİVERSİTE
3547291ÖZEL
4550312DEVLET

DİPLOMA NOTU: 3,00

MATEMATİKTÜRKÇEPUANÜNİVERSİTE
3445292ÖZEL
4150311DEVLET

DİPLOMA NOTU: 3,50

MATEMATİKTÜRKÇEPUANÜNİVERSİTE
3045291ÖZEL
4047311DEVLET

2024 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2024 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

2023 DGS CANLI DERSLER

DGS Hukuk Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hukuk Net Sihirbazı

Yorumlar

17 − fourteen =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.