denemecevaplarözdebirtöderyks 2023dgs 2023ales
DOLAR
18,8352
EURO
20,2292
ALTIN
1.138,28
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Çok Bulutlu
6°C
İstanbul
6°C
Çok Bulutlu
Cuma Çok Bulutlu
6°C
Cumartesi Çok Bulutlu
7°C
Pazar Çok Bulutlu
7°C
Pazartesi Çok Bulutlu
8°C

DGS Hemşirelik Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hemşirelik Net Sihirbazı

DGS Hemşirelik Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hemşirelik Net Sihirbazı

DGS Hemşirelik Kaç Net Kaç Puan 2023. DGS Hemşirelik kazanmak için kaç net gerekir? DGS Hemşirelik kaç net, DGS Hemşirelik 3. sınıftan başlatan üniversiteler, 2023 DGS Hemşirelik Net Sihirbazı. DGS Hemşirelik sıralama, DGS Puan HESAPLAMA Hemşirelik, DGS ile Hemşirelik kazananların yorumları, DGS Hemşirelik ilk kaç bin yerleşir, DGS Hemşirelik Puan HESAPLAMA, DGS Hemşirelik taban Puanları 2022 2023. DGS Hemşirelik Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hemşirelik Net Sihirbazı

DGS Hemşirelik Kaç Net Kaç Puan 2023

Aşağıdaki sonuçlar 2022 DGS öğrencilerinin sonuçlarıdır. Aşağıdaki liste Hanifi Hoca‘nın listesi olup kendisinden izin alınarak paylaşılmıştır. MBA Hanifi Hoca

BÖLÜMPUANSIRALAMAÖBP
PUANI
MATEMATİK
NETİ
TÜRKÇE
NETİ
Hemsirelik323.40040277,241,7516,75
Hemsirelik319.0005976445,255,75
Hemsirelik317.90366358,245,757,5
Hemsirelik317.80066763,641,2523,25
Hemsirelik316.87171961,644,757,75
Hemsirelik316.8637206741,517,25
Hemsirelik316.40774762.84313,5
Hemsirelik315.000822713732,25
Hemsirelik314.37489560,243,759,25
Hemsirelik314.27290368,84018,75
Hemsirelik314.13291574,4418
Hemsirelik313.000946644116,75
Hemsirelik313.741952 73.839,515
Hemsirelik313.59096269.841,59,25
Hemsirelik313.59096473,640,510,25
Hemsirelik313.0009896941,59,5
Hemsirelik312.0001083624211,5
Hemsirelik311.00011256541,510,75
Hemsirelik311.748113267,842,53,5
Hemsirelik311.53011556542,56
Hemsirelik311.000117670417,25
Hemsirelik311.00011816938,520,25
Hemsirelik310.773122059,442,2511,25
Hemsirelik310.632123571,438,517
Hemsirelik310.0001245604112,5
Hemsirelik309.780132065,840,2512,75
Hemsirelik309.21013716041,7510,5
Hemsirelik309.120138659.8040,7515,25
Hemsirelik308.962140570,640,754,5
Hemsirelik308.86414177638,758,5
Hemsirelik308.69714377537,2516,25
Hemsirelik308.00014496538,2520,75
Hemsirelik308.00014565839,2523
Hemsirelik308.110151163,641,57,5
Hemsirelik308.050152359,639,2520,75
Hemsirelik307.653157071.2039,756,5
Hemsirelik307.00015917035,527
Hemsirelik307.469159862.641,257,5
Hemsirelik307.00016074842,515,25
Hemsirelik307.32316145742,258
Hemsirelik307.172162969,640,53,75
Hemsirelik307.12116366940,54,25
Hemsirelik306.00016856639,7510,5
Hemsirelik306.18017645741,758,5
Hemsirelik306.157176967,639,58,75
Hemsirelik305.73318426438,7514,5
Hemsirelik305.00018467434,2526,5
Hemsirelik305.675185567,837,7516
Hemsirelik305.507186079.235,2516,25
Hemsirelik305.19719286139,2514
Hemsirelik304.940198065.638,7512,25
Hemsirelik304.760200763,240,257,25
Hemsirelik304.757201065.6037,2519
Hemsirelik304.4082055633723
Hemsirelik304.354208264,838,513,25
Hemsirelik304.296209051,841,7510,5
Hemsirelik305.000210963.4407,25
Hemsirelik304.00021177139,252,75
Hemsirelik304.005213953.44112
Hemsirelik303.610220173,43710,75
Hemsirelik303.000225668395,75
Hemsirelik303.128226957,439,513,75
Hemsirelik302.96522906440,253,75
Hemsirelik302.845230552,640,513,25
Hemsirelik302.622234466,634,527,5
Hemsirelik302.30023548039,56,25
Hemsirelik302.00023956639,254,75
Hemsirelik302.000246049.83921,5
Hemsirelik301.00024616637,2514
Hemsirelik301.00024645339,515,25
Hemsirelik301.00025006439,255,75
Hemsirelik301.641250764,438,59,25
Hemsirelik301.50025266735,520,5
Hemsirelik301.557252762,8434,75
Hemsirelik301.522253354,839,7512,5
Hemsirelik301.000255276,637,51,75
Hemsirelik301.00025595940,753,5
Hemsirelik301.20725886637,511,5
Hemsirelik300.000263463,639,54,25
Hemsirelik300.800266274.837,52,5
Hemsirelik300.00027004644,756,75
Hemsirelik300.539272270,6378,5
Hemsirelik300.521272554.639,512,25
Hemsirelik300.465273569,637,57
Hemsirelik300.368275569,8379
Hemsirelik300.267277366.7234,2524,75
Hemsirelik300.17127857336,756,75
Hemsirelik300.09327985538,7514,5
Hemsirelik300.400281864,437,7510
Hemsirelik299.60028956539,251,5
Hemsirelik299.125299757.58399,5
Hemsirelik298.8703051563910
Hemsirelik298.614310272,834,515
Hemsirelik298.614310272.834,515
Hemsirelik298.602310355.637,2518,75
Hemsirelik298.57231147036,58,25
Hemsirelik298.000311762,442,53,25
Hemsirelik298.00031236737,256,75
Hemsirelik298.460313066,9136,2512,25
Hemsirelik298.428313762,637,510,5
Hemsirelik298.20031625239,2511,75
Hemsirelik298.242317164,8438,254,5
Hemsirelik298.280317958,240,251,5
Hemsirelik298.00032105239,759,25
Hemsirelik297.000325559401
Hemsirelik297.757328846,84013
Hemsirelik297.722329563.235,7517
Hemsirelik297.55533486936,258,75
Hemsirelik297.00033876636,758,5
Hemsirelik297.00034506536,2512
Hemsirelik296.9443494653612,5
Hemsirelik296.989349548,4415,5
Hemsirelik297.000350570373,25
Hemsirelik296.925351162,438,53,5
Hemsirelik296.880352563,638,253,5
Hemsirelik296.6753601543813,75
Hemsirelik296.57936066235,2517,5
Hemsirelik296.28136667035,513,75
Hemsirelik296.000366768368,25
Hemsirelik296.234368276,2355,5
Hemsirelik296.000368357394,75
Hemsirelik296.00037007136,53
Hemsirelik296.00037156536,259,5
Hemsirelik296.0003716673514
Hemsirelik296.023373757,2389,5
Hemsirelik296.000374159,636,7513
Hemsirelik295.00037456131,2537,5
Hemsirelik295.927375471.835,755,75
Hemsirelik295.839378364.8035,2514,75
Hemsirelik295.802379755,835,522,25
Hemsirelik295.784380471,233,7515,5
Hemsirelik295.765381257,835,520,25
Hemsirelik295.0003876653610,5
Hemsirelik295.461389362,63612,75
Hemsirelik295.000393361.6037,755,25
Hemsirelik295.118398467,636,256,75
Hemsirelik294.6514109633515,75
Hemsirelik294.602412468,236,254,75
Hemsirelik294.000412769.60359,25
Hemsirelik294.56041346232,527,75
Hemsirelik294.562413556,838,754
Hemsirelik294.423417356.803712
Hemsirelik294.40041747932,513,75
Hemsirelik294.0004212563712
Hemsirelik294.00042145338,757,25
Hemsirelik294.000421761,63516,5
Hemsirelik294.540423649.838,7510,25
Hemsirelik294.00042445436,2517,25
Hemsirelik294.120425763,235,7511,25
Hemsirelik294.000427058,835,54,5
Hemsirelik294.017428369.833,7514
Hemsirelik294.000428760382,75
Hemsirelik294.006428961377,25
Hemsirelik293.91943125637,510
Hemsirelik293.00043256437,51,75
Hemsirelik293.707438556,237,2510,25
Hemsirelik293.34444575437,2512
Hemsirelik293.370448462375,25
Hemsirelik293.4004490703316,25
Hemsirelik293.79846036736,751
Hemsirelik292.980461872,8348,25
Hemsirelik292.644470072,234,754,75

2023 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2023 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

2023 DGS KAÇ NET KAÇ PUAN

2023 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2023 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

DGS MATEMATİK TESTLERİ ÇÖZ

2023 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2023 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

2023 DGS CANLI DERSLER

DGS Hemşirelik Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Hemşirelik Net Sihirbazı

Yorumlar

seventeen − 2 =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.