denemecevaplarözdebirtöderyks 2023dgs 2023ales
DOLAR
31,0391
EURO
33,6226
ALTIN
2.032,18
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Az Bulutlu
19°C
İstanbul
19°C
Az Bulutlu
Pazar Az Bulutlu
15°C
Pazartesi Az Bulutlu
13°C
Salı Az Bulutlu
15°C
Çarşamba Az Bulutlu
15°C

DGS Endüstri Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2024

DGS Endüstri Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2024
A+
A-

DGS Endüstri Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2024. DGS Endüstri Mühendisliği kazanmak için kaç net gerekir? DGS Endüstri Mühendisliği kaç net, DGS Endüstri Mühendisliği 3. sınıftan başlatan üniversiteler, 2024 DGS Endüstri Mühendisliği Net Sihirbazı. DGS Endüstri Mühendisliği sıralama, DGS Puan HESAPLAMA Endüstri Mühendisliği, DGS ile Endüstri Mühendisliği kazananların yorumları, DGS Endüstri Mühendisliği ilk kaç bin yerleşir, DGS Endüstri Mühendisliği Puan HESAPLAMA, DGS Endüstri Mühendisliği taban Puanları 2024-2025. DGS Endüstri Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2024 DGS Net Sihirbazı

DGS Endüstri Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2024

Aşağıdaki sonuçlar 2024 DGS öğrencilerinin sonuçlarıdır. 2024 DGS öğrencilerinin sonuçlarından oluşan liste Hanifi Hoca tarafından hazırlanmış olup kendisinden izin alınarak paylaşılmıştır. TÜM LİSTEYİ İNDİR

TÜM LİSTEYİ PDF OLARAK İNDİR

PUAN
TÜRÜ
PUANSIRALAMAÖBPMATEMATİK
NETİ
TÜRKÇE
NETİ
SAYISAL352.3122070,0047,7542,5
SAYISAL347.0003261,3047,542,75
SAYISAL347.342346747,537,75
SAYISAL344.0004562,648,7532,5
SAYISAL342.920566247,7532,5
SAYISAL341.0936574,8045,2531,25
SAYISAL340.9306874,4046,525,5
SAYISAL336.0001087147,517
SAYISAL332.60216376,0043,2525,75
SAYISAL332.00016978,0043,7520,5
SAYISAL331.58418067,4046,7516
SAYISAL331.40018671,404424,75
SAYISAL331.00018865,446,2519,75
SAYISAL330.87019776,0046,756,5
SAYISAL328.68523466,604329,75
SAYISAL328.53824163,2046,2517,5
SAYISAL327.12527874,004415,5
SAYISAL326.582290585015,25
SAYISAL324.37036776,843,7511,25
SAYISAL324.07037767,6043,7517,75
SAYISAL323.88038861,4483,5
SAYISAL323.40040277,2041,7516,75
SAYISAL330.68040749,554424,75
SAYISAL322.00041966,0045,757,75
SAYISAL322.52643973,4042,515,5
SAYISAL322.00044362,443,521,25
SAYISAL322.0004617344,754,5
SAYISAL321.00047463,0043,518,75
SAYISAL321.00047975,2041,517
SAYISAL321.00050472,643,758
SAYISAL319.90055556477
SAYISAL319.70456679,0042,55,5
SAYISAL319.3675846145,259,5
SAYISAL319.0835956943,59,5
SAYISAL319.00059764,0045,255,75
SAYISAL318.95860471,6044,253,25
SAYISAL317.90366358,2045,757,5
SAYISAL317.9036635845,757,5
SAYISAL317.80066763,6041,2523,25
SAYISAL317.80066763,641,2523,25
SAYISAL316.87171961,6044,757,75
SAYISAL316.86372067,0041,517,25
SAYISAL316.40774762,84313,5
SAYISAL316.00076560,004520,75
SAYISAL316.0107676042,517
SAYISAL316.0007686240,2515,75
SAYISAL315.12780864,6042,2513,75
SAYISAL315.000822713732,25
SAYISAL312.00088458,843,7511,75
SAYISAL314.37489560,2043,759,25
SAYISAL314.32789862,8043,259
SAYISAL314.32789862,843,259
SAYISAL314.27290368,804018,75
SAYISAL314.13291574,40418
SAYISAL313.000946644116,75
SAYISAL313.00094860,0044,753
SAYISAL313.74195273,839,515
SAYISAL313.59096269,841,59,25
SAYISAL313.59096473,6040,510,25
SAYISAL313.40096974,8041,255,5
SAYISAL313.00098969,0041,59,5
SAYISAL312.890102270,440,7511,25
SAYISAL312.500105078,440,255
SAYISAL312.000108362,004211,5
SAYISAL312.218108870,0041,258
SAYISALi 312.063110767,6841,2510
SAYISAL311.00011256541,510,75
SAYISAL311.748113267,8042,53,5
SAYISAL311.607114675,6038,514,5
SAYISAL311.000114866,0041,7513
SAYISAL313.00011486640,7513
SAYISAL311.530115565,0042,56
SAYISAL311.459116068.40419,5
SAYISAL311.368116470,004012,5
SAYISAL311.26911755743,756,75
SAYISAL311.000117670417,25
SAYISAL311.250117871,4416,25
SAYISAL311.226117974,40408
SAYISAL311.00011816938,520,25
SAYISAL311.074119161,6037,7530,75
SAYISAL311.05011956242,58
SAYISAL310.800121067,4041,756
SAYISAL310.773122059,4042,2511,25
SAYISAL310.000122565,0041,758,5
SAYISAL310.660122965,6041,259,75
SAYISAL310.632123571,4038,517
SAYISAL310.0001245604112,5
SAYISAL310.462125765,4042,53,75
SAYISAL310.448125956,004310,5
SAYISAL310.000127068,00423,75
SAYISAL309.780132065,8040,2512,75
SAYISAL309.000133752,244,55,75
SAYISAL309.21013716041,7510,5
SAYISAL309.120138659,840,7515,25
SAYISAL308.962140570,6040,754,5
SAYISAL308.86414177638,758,5
SAYISAL308.697143775,0037,2516,25
SAYISAL308.00014496538,2520,75
SAYISAL308.00014536640,2510,75
SAYISAL308.000145658,0039,2523
SAYISAL308.460146868,2041,52,5
SAYISAL308.427147566,0042,55,75
SAYISAL308.110151163,6041,57,5
SAYISAL308.061152146,2456,75
SAYISAL308.050152359,6039,2520,75
SAYISAL307.94015387336,520,5
SAYISAL307.653157071,239,756,5
SAYISAL307.00015917035,527
SAYISAL307.469159862,641,257,5
SAYISAL307.00016074842,515,25
SAYISAL307.323161457,0042,258
SAYISAL307.172162969,6040,53,75
SAYISAL307.121163669,0040,54,25
SAYISAL306.000168566,0039,7510,5
SAYISAL306.361173370,003718,5
SAYISAL306.000175254,84114,25
SAYISAL304.000176165413,5
SAYISAL306.180176457,0041,758,5
SAYISAL306.157176967,6039,58,75
SAYISAL305.956180963,4039,512,5
SAYISAL305.73318426438,7514,5
SAYISAL305.00018467434,2526,5
SAYISAL305.675185567,8037,7516
SAYISAL305.507186079,235,2516,25
SAYISAL305.307190960,8041,255,75
SAYISAL305.19719286139,2514
SAYISAL304.945197670,633,2533,25
SAYISAL304.940198065,638,7512,25
SAYISAL304.8411994554016,5
SAYISAL303.2102.00072,4034,2524
SAYISAL304.760200763,2040,257,25
SAYISAL304.757201065,637,2519
SAYISAL304.505204868,438,510
SAYISAL304.511205046,004120,75
SAYISAL304.4082055633723
SAYISAL304.417206559,6040,59
SAYISAL304.000207465,238,528,75
SAYISAL304.354208264,8038,513,25
SAYISAL304.296209051,8041,7510,5
SAYISAL305.000210963,4407,25
SAYISAL304.000211152,6040,515,75
SAYISAL304.00021177139,252,75
SAYISAL304.005213953,44112
SAYISAL303.610220173,403710,75
SAYISAL303.465222766398,25
SAYISAL303.000225668395,75
SAYISAL303.465226766398,25
SAYISAL303.128226957,4039,513,75
SAYISAL302.965229064,0040,253,75
SAYISAL302.00022966639,753,75
SAYISAL302.845230552,6040,513,25
SAYISAL302.000232265,8039,55
SAYISAL302.00023355738,517,75
SAYISAL302.622234466,6034,527,5
SAYISAL302.000235151,0042,55
SAYISAL302.590235270,00393
SAYISAL302.30023548039,56,25
SAYISAL302.000239566,0039,254,75
SAYISAL302.233240154,839,2516
SAYISAL302.000246049,83921,5
SAYISAL301.000246166,0037,2514
SAYISAL301.000246453,0039,515,25
SAYISAL301.000246951,404110,5
SAYISAL301.00024886937,2510,25
SAYISAL301.000250064,0039,255,75
SAYISAL301.641250764,4038,59,25
SAYISAL301.588251955,4040,58,5
SAYISAL301.588252072,40383,75
SAYISAL301.500252667,0035,520,5
SAYISAL301.557252762,80434,75
SAYISAL301.522253354,8039,7512,5
SAYISAL301.000255276,6037,51,75
SAYISAL301.00025595940,753,5
SAYISAL301.00025767038,254,25
SAYISAL301.230258563,2038,59,75
SAYISAL301.20725886637,511,5
SAYISAL301.000259070,003713
SAYISAL300.600260058,0039,757,75
SAYISAL301.041261373,6036,58,75
SAYISAL300.000263463,6039,54,25
SAYISAL300.827265762,4039,754
SAYISAL300.800266274,837,52,5
SAYISAL300.745267658,439,757,75
SAYISAL300.000268177,0035,59,25
SAYISAL300.000270046,0044,756,75
SAYISAL300.00027215936,7520,25
SAYISAL300.539272270,60378,5
SAYISAL300.531272373,6036,756,75
SAYISAL300.521272554,639,512,25
SAYISAL300.465273569,6037,57
SAYISAL300.485273962,6395,75
SAYISAL300.10027526039,56
SAYISAL300.368275569,80379
SAYISAL300.364275753,00416,5
SAYISAL300.267277366,7234,2524,75
SAYISAL300.890278170378,5
SAYISAL300.17127857336,756,75
SAYISAL300.09327985538,7514,5
SAYISAL300.059280966,438,54,75
SAYISAL300.400281864,4037,7510
SAYISAL300.000283471,803515,75
SAYISAL299.913283963,4038,756,25
SAYISAL299.853285562,4401,25
SAYISAL299.715287556,0038,7513,5
SAYISAL299.700287671,6037,255
SAYISAL299.60028956539,251,5
SAYISAL299.542290766,8036,7511,75
SAYISAL299.000297056,0035,7526,25
SAYISAL299.192298068,236,511
SAYISAL299.13529945338,7516,25
SAYISAL299.125299757,58399,5
SAYISAL299.090300964,4034,7522,75
SAYISAL298.8703051563910
SAYISAL298.614310272,8034,515
SAYISAL298.614310272,834,515
SAYISAL298.602310355,637,2518,75
SAYISAL298.572311470,0036,58,25
SAYISAL298.000311762,4042,53,25
SAYISAL298.00031236737,256,75
SAYISAL298.460313066,9136,2512,25
SAYISAL298.428313762,6037,510,5
SAYISAL298.300315272,4037,252
SAYISAL298.300315272,437,252
SAYISAL298.300315567,20383,5
SAYISAL298.20031625239,2511,75
SAYISAL298.242317164,8438,254,5
SAYISAL298.228317279,6032,7516
SAYISAL298.280317958,2040,251,5
SAYISAL298.000319866,4384
SAYISAL298.000320863,0038,54,75
SAYISAL298.000321052,0039,759,25
SAYISAL297.000324844,004016
SAYISAL297.907325449,9040,757
SAYISAL297.000325559,00401
SAYISAL297.757328846,804013
SAYISAL297.722329563,235,7517
SAYISAL297.600330544,8042,254,25
SAYISAL297.000330654,2038,512,75
SAYISAL297.62333246139,251,75
SAYISAL297.55533486936,258,75
SAYISAL297.00033876636,758,5
SAYISAL297.24534276137,59,75
SAYISAL297.00034506536,2512
SAYISAL297.100345363,403710
SAYISAL297.00034855937,2515
SAYISAL296.9443494653612,5
SAYISAL296.989349548,40415,5
SAYISAL296.986349674,834,759,25
SAYISAL296.980349754,6037,7514,75
SAYISAL297.000350570373,25
SAYISAL296.925351162,4038,53,5
SAYISAL297.000352366,8037,752,75
SAYISAL296.880352563,6038,253,5
SAYISAL296.000353266,0035,514,25
SAYISAL297.000357556,4039,255,5
SAYISAL296.60035867034,514,75
SAYISAL296.6753601543813,75
SAYISAL296.57936066235,2517,5
SAYISAL294.00036445938,257
SAYISAL296.28136667035,513,75
SAYISAL296.000366768,00368,25
SAYISAL296.234368276,20355,5
SAYISAL296.000368357394,75
SAYISAL296.000370071,0036,53
SAYISAL296.122370542,441,258,75
SAYISAL296.000371565,0036,259,5
SAYISAL296.00037156536,259,5
SAYISAL296.0003716673514
SAYISAL296.079371864,4836,2510,75
SAYISAL296.023373757,20389,5
SAYISAL296.000374159,6036,7513
SAYISAL295.00037456131,2537,5
SAYISAL295.927375471,835,755,75
SAYISAL295.870377359,6038,255,75
SAYISAL295.839378364,835,2514,75
SAYISAL296.000379272,00364
SAYISAL295.802379755,8035,522,25
SAYISAL295.784380471,2033,7515,5
SAYISAL295.765381257,8035,520,25
SAYISAL295.000383566,0037,52
SAYISAL295.00038586037,259
SAYISAL295.000387665,003610,5
SAYISAL295.461389362,603612,75
SAYISAL295.300393065,0037,752
SAYISAL295.000393361,637,755,25
SAYISAL295.118398467,6036,256,75
SAYISAL295.000400065,8369
SAYISAL295.000400662,0033,7523,25
SAYISAL294.968402463,436,2510
SAYISAL249.736408766,80367,5
SAYISAL294.700410075,603313
SAYISAL294.664410568,2034,2514,25
SAYISAL294.6514109633515,75
SAYISAL294.602412468,2036,254,75
SAYISAL294.000412769,6359,25
SAYISAL294.56041346232,527,75
SAYISAL294.562413556,8038,754
SAYISAL294.500413671,6357,25
SAYISAL294.000416340,0038,7519,75
SAYISAL294.423417356,83712
SAYISAL294.40041747932,513,75
SAYISAL294.343420164,6369
SAYISAL294.000421256,003712
SAYISAL294.000421453,0038,757,25
SAYISAL294.000421761,603516,5
SAYISAL294.251422365,435,759,25
SAYISAL294.540423649,838,7510,25
SAYISAL294.00042445436,2517,25
SAYISAL294.120425763,2035,7511,25
SAYISAL294.000427058,8035,54,5
SAYISAL294.068427071,2035,54,5
SAYISAL294.017428369,833,7514
SAYISAL294.000428760382,75
SAYISAL294.006428961377,25
SAYISAL293.960430070,8032,2520
SAYISAL293.914430366,6036,255,25
SAYISAL293.91943125637,510
SAYISAL293.000432564,0037,51,75
SAYISAL293.00043535936,759,25
SAYISAL294.000435657,60385,5
SAYISAL293.707438556,2037,2510,25
SAYISAL293.680439047,434,7530,5
SAYISAL293.0004395583616,25
SAYISAL293.64143987035,55
SAYISAL293.6514402İ 61,0037,255,5
SAYISAL293.628440767,4032,2522,75
SAYISAL293.52044406037,54,25
SAYISAL293.34444575437,2512
SAYISAL293.440446558,00379,25
SAYISAL293.401447663,4035,511
SAYISAL293.940447663,435,511
SAYISAL293.370448462,00375,25
SAYISAL293.400449070,003316,25
SAYISAL275.00045006323,259,25
SAYISAL293.130456661,60375,25
SAYISAL293.096457261,834,516,75
SAYISAL293.79846036736,751
SAYISAL293.00746095638,255
SAYISAL292.980461872,80348,25
SAYISAL292.9864627523714,5
SAYISAL292.960463067358,5
SAYISAL292.908463565,83510,25
SAYISAL292.785463873,8352,25
SAYISAL292.000464850,0037,2514,75
SAYISAL292.800467251,003714,5
SAYISAL292.792467859,0033,7522,5
SAYISAL292.000467972,8032,7514
SAYISAL292.790468076,4038,253
SAYISAL292.000468257,0036,759,75
SAYISAL292.644470072,2034,754,75
SAYISAL292.600471366,435,755,75
SAYISAL292.658472453,6034,524
SAYISAL292.000474863,833,7517,5
SAYISAL292.514477353,0037,510,25
SAYISAL292.000480059,003610,5
SAYISAL292.330482359,23611
SAYISAL292.31348287035,254
SAYISAL292.0004871593512,25
SAYISAL292.050490466,837,2513,5
SAYISAL291.000496066,7233,514,75
SAYISAL291.815497153,237,757,75
SAYISAL291.800497465,00364,5
SAYISAL291.780498361,631,7527,75
SAYISAL291.778499065,435,755,25
SAYISAL291.760499355384,75
SAYISAL291.00050006037,56,75
SAYISAL297.720500860,0036,258,25
SAYISAL291.000502360,003514
SAYISAL291.568507460,8373,5
SAYISAL291.547508055,2036,511,25
SAYISAL291.00051257032,7513,75
SAYISAL291.000514658,4035,2513,75
SAYISAL291.00051606834,259,25
SAYISAL291.2625188663220,75
SAYISAL291.250519064,4034,511,25
SAYISAL291.199521069,2034,56,5
SAYISAL291.136523458,2036,756,5
SAYISAL291.400523774,6032,510,75
SAYISAL291.000524557,00376,25
SAYISAL291.082525564,6035,257,25
SAYISAL291.073526153,2036,7511,25
SAYISAL291.000526670,6034,753,75
SAYISAL291.064526872,4032,2513,75
SAYISAL291.00052786534,2510,75
SAYISAL290.00053285636,758,25
SAYISAL290.000534358,0036,756,25
SAYISAL290.721539162,9035,258,25
SAYISAL290.00054046433,515
SAYISAL290.647541163,9535,56
SAYISAL290.213543461,435,259,5
SAYISAL290.00054385836,257,5
SAYISAL290.511546348,436,7515
SAYISAL290.000546459,0036,257,5
SAYISAL290.000551066,0034,259,25
SAYISAL290.323553152,8379,25
SAYISAL290.26855507232,7510,5
SAYISAL290.238556256,6037,254,25
SAYISAL290.00055695237,57,5
SAYISAL290.164558771,803118,75
SAYISAL290.150559357,235,511,75
SAYISAL290.104560860,636,752,5
SAYISAL289.000561470,003113,5
SAYISAL290.068562052,436,2512,75
SAYISAL290.230563863,60363
SAYISAL290.000567046,003810,75
SAYISAL289.90056707231,7515,5
SAYISAL289.934567860,633,517,5
SAYISAL290.000570066,0034,257,75
SAYISAL289.00057426034,513,5
SAYISAL289.00057445437,256
SAYISAL289.515583865,834,258,25
SAYISAL289.510584067,8033,2511
SAYISAL289.46058536734,257
SAYISAL289.000586461,6436,252,75
SAYISAL289.375589168,434,255,5
SAYISAL289.250594060,834,511,5
SAYISAL298.200594450,0036,2513,75
SAYISAL289.233596051,8037,257,25
SAYISAL289.172597870,0034,52,25
SAYISAL288.00059876534,753
SAYISAL284.06460196036,254,75
SAYISAL289.00060426031,7524,25
SAYISAL288.919608758,63510,75
SAYISAL288.870610573,2032,58,25
SAYISAL288.830611261,80357,5
SAYISAL288.74361495437,752
SAYISAL288.0006154583510,25
SAYISAL288.000615660,9836,252,25
SAYISAL288.00061767036,757,75
SAYISAL288.60061786435,54,75
SAYISAL288.000619168,0031,7516,25
SAYISAL288.000619259,0034,512,25
SAYISAL288.000620064,0034,57,5
SAYISAL288.000620164,2034,756
SAYISAL288.594620866,2034,754
SAYISAL288.534622873,003210,25
SAYISAL288.4476254713116,75
SAYISAL288.000629574,6031,59,75
SAYISAL288.000630369,0033,755
SAYISAL287.00063506535,51,25
SAYISAL288.074641572,80335
SAYISAL288.05564237331,2513
SAYISAL288.031643469,233,257,25
SAYISAL288.00364435835,57,5
SAYISAL287.960645861,2035,255,5
SAYISAL287.950646271,0832,2510
SAYISAL287.840650056,403225,25
SAYISAL287.76865376134,259,5
SAYISAL287.880653860,8356,75
SAYISAL287.63765655838,257,5
SAYISAL287.660656752,0037,752
SAYISAL287.592659273,80333,25
SAYISAL287.500664560,6035,753
SAYISAL287.000666667,0034,51,75
SAYISAL287.390667762,8033,511,25
SAYISAL287.40067007232,258
SAYISAL287.30867117232,56,5
SAYISAL287.00067197132,756,25
SAYISAL287.229674070,8032,756,75
SAYISAL287.210674667,632,511
SAYISAL287.154676669,00342,5
SAYISAL287.110678857,8035,56,25
SAYISAL286.966683353,0035,759,5
SAYISAL286.00069266832,2510
SAYISAL286.748693259,5434,757,5
SAYISAL286.122693362,003212,75
SAYISAL286.60769906434,752,75
SAYISAL286.00070006832,259,75
SAYISAL286.520702562,6035,253
SAYISAL286.00070436134,258
SAYISAL286.370708355,2032,7520,5
SAYISAL286.303711268,003116
SAYISAL286.20071207030,2517,75
SAYISAL282.00071554538,253,5
SAYISAL286.000716770,334,759,75
SAYISAL285.00073006933,512,25
SAYISAL285.785734667,832,58,5
SAYISAL298.000737666,0032,2511,25
SAYISAL285.638739667,403211
SAYISAL285.358750772,60325,5
SAYISAL285.000754862,6034,254,5
SAYISAL285.300756166,0036,755,5
SAYISAL285.000759250,2034,7514
SAYISAL285.000759250,234,7514
SAYISAL285.00075965535,754,25
SAYISAL285.00076006531,514,5
SAYISAL285.111761852,6032,7521
SAYISAL285.000767163,0031,2517,5
SAYISAL284.800770047,803610,5
SAYISAL284.918770666,203211
SAYISAL284.85977416632,58,75
SAYISAL284.000774358,0032,7514,75
SAYISAL284.294779075,0030,58,5
SAYISAL285.00078125934,754,5
SAYISAL284.459792171,0032,53,25
SAYISAL284.310796058,803312,5
SAYISAL284.296796966,433,52,75
SAYISAL286.27979876333,754,25
SAYISAL284.000800057,00355
SAYISAL284.22880036832,755
SAYISAL284.000804069,0032,56
SAYISAL284.823804264,232,2510,5
SAYISAL284.000810058346
SAYISAL283.8908140543125,5
SAYISAL283.000816976,0030,754,75
SAYISAL283.788819064,631,2514,25
SAYISAL283.733821943,8036,758,5
SAYISAL283.733821943,8036,758,5
SAYISAL283.467833757,7034,55,25
SAYISAL283.000834676,0029,518,25
SAYISAL283.500835365334,5
SAYISAL283.43583596832,255,75
SAYISAL283.00084007231,54,5
SAYISAL283.000840252357,75
SAYISAL283.000841455,0034,56,75
SAYISAL283.184847053,6034,757,5
SAYISAL283.10085186732,256,5
SAYISAL282.000860066,434,511,5
SAYISAL282.810863861,8033,256
SAYISAL282.618871869,4032,253
SAYISAL282.597872970,6028,7518,25
SAYISAL282.700877676311,5
SAYISAL282.500877776311,5
SAYISAL282.457881559,0034,56,5
SAYISAL282.300885668,00319,75
SAYISAL282.157892470,2026,528,5
SAYISAL282.122894361,0032,758
SAYISAL282.097895359,80343,25
SAYISAL282.000897170,8029,7512,5
SAYISAL282.500899067,2030,7511,25
SAYISAL281.8699.00062,230,517
SAYISAL282.000900078,229,257
SAYISAL281.324901870321,5
SAYISAL281.000903059,403117,5
SAYISAL281.850907450,7135,2511
SAYISAL281.030948548,832,519,25
SAYISAL280.00095006530,512,25
SAYISAL280.00095006231,2512
SAYISAL280.972951765,6030,512,25
SAYISAL280.70096646630,7510,25
SAYISAL280.200980066,0030,7510,75
SAYISAL280.0009811742910,25
SAYISAL280.000987447,0036,51,25
SAYISAL280.200993062,0031,59,25
SAYISAL280.00099964036,57,5
SAYISAL280.00099964036,57,5
SAYISAL279.0001000063,0030,2514
SAYISAL279.56010.00057,803210,5
SAYISAL280.3001000078,0033,54,5
SAYISAL278.50010.00065323,5
SAYISAL280.000100006333,255
SAYISAL280.000100005634,511,75
SAYISAL280.0871001357,4028,7527
SAYISAL280.0851001552,603025,75
SAYISAL280.1001003062,5033,255
SAYISAL280.100100306333,255

TÜM LİSTEYİ PDF OLARAK İNDİR

2024 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2024 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

2024 DGS KAÇ NET KAÇ PUAN

2024 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2024 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

DGS MATEMATİK TESTLERİ ÇÖZ

2024 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2024 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

2024 DGS CANLI DERSLER

DGS Endüstri Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2024 DGS Net Sihirbazı

Yorumlar

15 + 17 =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.