DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2023

0 432

DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2023. DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği kazanmak için kaç net gerekir? DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği kaç net, DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği 3. sınıftan başlatan üniversiteler, 2023 DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği Net Sihirbazı. DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği sıralama, DGS Puan HESAPLAMA Elektrik Elektronik Mühendisliği, DGS ile Elektrik Elektronik Mühendisliği kazananların yorumları, DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği ilk kaç bin yerleşir, DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği Puan HESAPLAMA, DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği taban Puanları 2022 2023. DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Net Sihirbazı

DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2023

Aşağıdaki sonuçlar 2022 DGS öğrencilerinin sonuçlarıdır. 2022 DGS öğrencilerinin sonuçlarından oluşan liste Hanifi Hoca tarafından hazırlanmış olup kendisinden izin alınarak paylaşılmıştır. MBA Hanifi Hoca DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2023

BÖLÜMPUANSIRALAMAÖBPMATEMATİK
NETİ
TÜRKÇE
NETİ
Elektrik Elektronik Mühendisliği347.0003261,3047,542,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği336.0001087147,517
Elektrik Elektronik Mühendisliği331.40018671,404424,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği328.68523466,604329,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği324.37036776.843,7511,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği322.52643973,4042,515,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği322.0004617344,754,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği319.3675846145,259,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği312.063110767,6841,2510
Elektrik Elektronik Mühendisliği311.368116470,004012,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği311.26911755743,756,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği308,050152359,639,2520
Elektrik Elektronik Mühendisliği305,0121810703814
Elektrik Elektronik Mühendisliği301.000246951,404110,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği297.100345363,403710
Elektrik Elektronik Mühendisliği296.079371864.4836,2510,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği296.000379272,00364
Elektrik Elektronik Mühendisliği295.000400662,0033,7523,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği293.651440261,0037,255,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği293.628440767,4032,2522,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği293.130456661,60375,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği292.908463565.803510,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği290.647541163,9535,56
Elektrik Elektronik Mühendisliği290.213543461.4035,259,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği286.748693259.5434,757,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği285.00073006933,512,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği285.785734667.832,58,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği285.000759250,2034,7514
Elektrik Elektronik Mühendisliği285.000759250.2034,7514
Elektrik Elektronik Mühendisliği284.294779075,0030,58,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği284.296796966.433,52,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği284.823804264.232,2510,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği283.8908140543125,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği283.10085186732,256,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği282.457881559,0034,56,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği282.300885668,00319,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği281.030948548.8032,519,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği278.1001045354,4032,2512
Elektrik Elektronik Mühendisliği278.4401084871,0030,751,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği278.000108965231,7514,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği278.270109665533,753
Elektrik Elektronik Mühendisliği277.000120075133,54,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği275.5001250769,20297
Elektrik Elektronik Mühendisliği275.000126096131,253,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği273.500136005929,7510,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği273.0661400250,8030,2515
Elektrik Elektronik Mühendisliği273.0001402360307
Elektrik Elektronik Mühendisliği271.219152736428,756,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği270.1831601050322,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği269.3071660259296,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği268.2041741449.631,51,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği267.6801787358.826,2516,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği267.1621822077,20254,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği266.0001860870,00271,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği264.9601990751,2030,251,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği263.4472111744306,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği262.3502198669,9025,51,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği261.3402286961,0026,752
Elektrik Elektronik Mühendisliği259.9292409560,2026,52,25
Elektrik Elektronik Mühendisliği258.0002553763,0024,755,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği256.7742703553,2026,752,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği252.00030815731913,5
Elektrik Elektronik Mühendisliği250.5223335048,0025,254,75
Elektrik Elektronik Mühendisliği248.0003600065,0021,253

2023 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2023 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

2023 DGS KAÇ NET KAÇ PUAN

2023 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2023 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

DGS MATEMATİK TESTLERİ ÇÖZ

2023 DGS ONLİNE KURS – BAŞARI GRUBU

2023 DGS TABAN PUANLARI VE SIRALAMA

2023 DGS CANLI DERSLER

DGS Elektrik Elektronik Mühendisliği Kaç Net Kaç Puan 2023 DGS Net Sihirbazı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected!